Regulamin

Regulamin

Regulamin pobytu w "Bajka Chateau

Warunki płatności
 1. Opłata za cały pobyt, pozostała do zapłaty po uwzględnieniu kwoty zadatku dokonywana jest gotówką lub przelewem w dniu przyjazdu przy pobieraniu kluczy.
 2. Wpłata zadatku przez Klienta oznacza, że akceptuje on przedmiotowy regulamin najmu.
 3. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Państwa lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od Nas, zadatek nie podlega zwrotowi.
Zasady pobytu
 1. Doba rozpoczyna się o godz. 16:00 (przyjazd), a kończy o godz. 11:00 (wyjazd). W niektórych sytuacjach możliwy jest wcześniejszy przyjazd lub późniejszy wyjazd, należy to skontaktować z właścicielem.
 2. Zakwaterowanie oraz wykwaterowanie odbywa się w obecności właściciela obiektu.
 3. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Klienta, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.
 4. W przypadku przekroczenia zgłoszonej liczby osób korzystających z obiektu (bez zgody i wiedzy właściciela), firma zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
 5. Właściciele nie biorą odpowiedzialności za przedmioty pozostawione przez Gości w obiekcie.
 6. W obiekcie ,,Bajka Chateau” obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 7. Zabrania się wchodzenia do domku w butach narciarskich.
 8. W obiekcie obowiązuje nakaz segregacji śmieci.
 9. Na czas nieobecności w domku prosimy o sprawdzenie i poprawne zamknięcie okien, wyłączenie urządzeń pobierających prąd elektryczny (telewizor, oświetlenie) oraz zamknięcie drzwi wejściowych na klucz.
 10. W obiekcie obowiązuje zakaz przetrzymywania zwierząt.
 11. Klient przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać obiekt, tzn. sprawdzić stan mebli, okien, kabin prysznicowych oraz pozostałych urządzeń znajdujących się w obiekcie.
 12. Uwagi co do uszkodzeń należy zgłosić natychmiast Właścicielowi.
 13. Wynajmujący ponosi pełną odpowiedzialność za szkody zaistniałe w czasie jego pobytu.
 14. Parking mieszczący się na terenie Bajka Chateau jest bezpłatny, niestrzeżony.
 15. Właściciele Bajka Chateau nie ponoszą odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem prądu, internetu czy telewizji.
 16. Właściciele Bajka Chateau zastrzegają sobie prawo do odmowy świadczenia usług osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie, a także w przypadku drastycznego naruszenia Regulaminu przez gości, bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.
 17. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w domku nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych.
 18. Klient zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu domku w stanie zastanym, co obejmuje również pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieje, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie.

Życzymy miłego pobytu i zapraszamy do ponownego odwiedzenia  „Bajka Chateau”.

Telefon do właściciela: 886 652 507